جستجو

درباره ما

 

فروشگاه اینترنتی شمشیری ضمن احترامی که برای حریم خصوصی کاربران قائل است، برای خرید و ثبت نظر در وب سایت اطلاعاتی را از کاربران محترم درخواست می کند تا بتواند روابطی امن و مطمئن با کاربران برقرار کند. برای ثبت و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل و.. مورد نیاز است.

 

از آنجا که تمامی فعالیت فروشگاه شمشیری قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی الزامی است.

 

همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها اطلاعات رسمی و مورد تاییدی هستند که مکاتبات و پاسخ‌ های فروشگاه اینترنتی شمشیری از طریق آنها صورت می‌گیرد.

 

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌ همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، شمشیری جهت اطمینان از صحت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات بیشتری درخواست کند.

 

توجه داشته باشید که در حال حاضر هیچگونه پیامکی، تا زمانی که شماره ای رسمی از طریق این صفحه اعلام نشود تحت عنوان فروشگاه اینترنتی شمشیری برای کاربران ارسال نخواهد شد. بنابراین ارسال هرگونه پیامک با هر شماره ای تخلف و سوء استفاده از نام و اعتبار فروشگاه اینترنتی شمشیری محصوب می شود.

 

خواهشمند است در صورت دریافت پیامک با هرگونه محتوا و نام فروشگاه اینترنتی شمشیری، جهت پیگیری قانونی آن را به ایمیل info@shamshiri1.ir اطلاع دهید.

 

ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

 

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

 

فروشگاه شمشیری اطلاعات شخصی کاربران را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نخواهد کرد، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

 

فروشگاه اینترنت شمشیری برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران تمام توان خود را به کار می‌گیرد و امید به آن است که تجربه‌ خریدی امن، راحت و لذت بخش را برای کاربران خود فراهم آورد.

فیلترها
Sort
display