جستجو

شیوه های ارسال و مرجوع کالا

روش های ارسال

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق زمان در نظر گرفته شده برای تحویل هر جنس ارسال می‌شود. در مناسب های خاص مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، مدت زمان ارسال تغییر خواهد کرد.

بعد از انتخاب کالا و ثبت سفارش با دقت یکی از شیوه های ارسال مانند (الوپیک، اسنپ، پست و..) انتخاب کنید.

توجه: بعد از انتخاب روش ارسال و ثبت سفارش، امکان لغو یا تغییر سفارش و شیوه ارسال وجود ندارد. در صورت بروز چنین مشکلی، برای تغییرات احتمالی با قسمت (پشتیبانی - لغو سفارشات) تماس حاصل فرمایید.

 

 

پشتیبانی 24 ساعته

____________________________________________________________________________________________________________________________روزهای تعطیل در سال 1398 که فروشگاه شمشیری پاسخگویی، سرویس دهی و خدماتی ندارد به شرح زیر است:
13 فروردین
14 خرداد
18 شهریور (تاسوعای حسینی)
19 شهریور (عاشورای حسینی)
27 مهر (اربعین حسینی)
5 آبان (رحلت حضرت رسول اکرم)
7 آبان

15آبان

9 بهمن

22بهمن

 18اسفند

4 روز ضمانت تعویض

____________________________________________________________________________________________________________________

 

رویه‌های تعویض کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های فروشگاه شمشیری بوده است و فروشگاه شمشیری در این امر می‏‌کوشد تا تمامی سفارشات در شرایط مطلوب به دست مشتریان برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدمات پس از فروش برای این موضوع در نظر گرفته شده است .کلیه محصولات باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسد.


محصولات دارای سلامت فیزیکی و در صورت اصل بودن، دارای گارانتی اصالت هستند. محصولات از نظر سایز و خرابی تا 24 ساعت مهلت تعویض دارند. همچنین اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف فروشگاه شمشیری همراه سفارش ارسال شده‌اند، مشمول 4 ضمانت تعویض نیستند. برای سایر محصولاتی که نیاز به مهلت تست دارند، فروشگاه شمشیری 24 ساعت فرصت برای بازگشت کالا درنظر گرفته است.

 

 

شرایط استفاده از 4 روز ضمانت تعویض

____________________________________________________________________________________________________________________

 

تحویل کالای ارسالی به مشتری از سوی ماموران تحویل کالا

جنس و صحت سلامت کالای ارسالی توسط واحد تحویل سفارشات فروشگاه شمشیری قبل از ارسال تایید می گردد و هنگام تحویل کالا به مشتری می بایست فرم تایید سلامت کالا توسط خریدار تکمیل و امضاء گردد. در صورت تمایل، مشتریان محترم می توانند در زمان حضور ماموران تحویل کالا، محصول را مشاهده و هر گونه آسیب و خسارت را به شخص تحویل دهنده گزارش دهند.

 

اگر کالای ارسالی با اطلاعات مندرج در وب سایت مغایرت داشته باشد.

اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی آن، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به بی ست بازگردانده شود.

برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود

اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع ‏‌تر به واحد پیگیری سفارش بی ست (شماره تلفن 00000000-021) اطلاع داده شود.

همچنین اگر کالا خریداری شده همراه با هدیه ( در فاکتور به مبلغ 0 ريال درج شده است ) فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالای ارسالی، امکان استفاده از سرویس 4 روز ضمانت تعویض را از بین خواهد برد.

 

همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

 

 
پرداخت در محل
___________________________________________________________________________________________________________________________
 
 
روش های پرداخت
به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت پرداخت اینترنتی انجام دهند.
سفارشاتی که مـبلغ آن بیش از بیست میـلیون ریـال است، لازم است پیش از ارسال، از طـریق پرداخت اینترنتی تـسویه شـوند.
در صورتی که هزینه سفارش به صورت آنلاین پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده هنگام دریافت کالا، باید کارت ملی همراه داشته باشد.
فروشگاه شمشیری این امکان را برای مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت کالا پرداخت کنند فراهم کرده است. در صورتی که آدرس تحویل سفارش مشتریان، تهران یا یکی از شهرهای تحت پوشش فروشگاه شمشیری باشد، می توانید هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش پرداخت کنید.
 
 
 
پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل
___________________________________________________________________________________________________________________________

 

پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

از آنجا که تمامی تحویل دهندگان فروشگاه شمشیری دستگاه‏‏‌ کارت خوان سیار همراه دارند، می‌توانید هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهید.

 

 

اطلاعات لازم برای پرداخت اینترنتی

___________________________________________________________________________________________________________________________

 

کاربران محترم  فروشگاه شمشیری می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند.
 
1- شماره 16 رقمی کارت
 
2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
 
3- کد CVV2
 
4- تاریخ انقضا

اطلاعات خواسته شده برای پرداخت اینترنتی الزامی است و تمامی این اطلاعات بغیر از رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم روی کارت بانکی حک شده است.

 

 

تضمین اصل بودن کالا

______________________________________________________________________________________________

 

تضمین اصالت فقط برای کالاهای قانونی و معتبر

 

اصالت محصولات خارجی فروشگاه اینترنتی فروشگاه شمشیری تضمین و تمامی آن ها با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می شود. از آنجا که فروشگاه شمشیری برای تامین برخی از کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می کند، مشتریان می توانند مطمئن باشند که کالاها دارای هولوگرام و برچسب معتبر هستند و از مجاری قانونی وارد کشور شده‌است.

 

فیلترها
Sort
display